“Satisfied customer is the best source of advertisement” – G.S. Alag

Więcej opinii na nasz temat znajdą Państwo w serwisie Oferteo oraz na Google Maps.

"Po zakupie 70m2 mieszkania z rynku wtórnego Alex okazał się niezastąpiony w doradztwie i profesjonalnym podejściu do sprawy. Dostrzegalne, duże doświadczenie, chęć pracy i ten fajny błysk w oku, z którego wyczytać można natychmiastowy zapał do realizacji twoich pomysłów. Oczywiście zawsze poprzedzone rozmową i pomocą w rozmyciu twoich wątpliwości. Sumienne wykończenie, dbałość o szczegóły i chęć podejmowania wyzwań. Wyjątkowo dobrze udana współpraca, która z pewnością wyłamauje się ze steoretypowego, męczącego półrocznego remontu oraz przygód z tym związanych. Szczerze polecam usługi Alexa." Pozdrawiam,

Radek Z.

"Rekomenduję firmę Aleksandra Ladyhy do prac remontowo-budowlanych w mieszkaniach. Firma podczas prac wykonywanych w moim mieszkaniu dała się poznać jako rzetelna, terminowa i ze standardami najnowszej technologii budowlanej. Materiały stosowane i technologie budowlane w wykonaniu tej firmy są na wysokim poziomie. Podczas robót remontowych firma proponuje materiały nowoczesne jak i tańsze odpowiedniki, które nie zawsze spełniają moje oczekiwania. Przy ustalonej cenie za remont, która nie jest z najwyższej półki, nie doliczane są dodatkowe opłaty w przypadku użycia innej metody wykonania zgodnie z inną technologią, która musiała być zastosowana. Dla przykładu mogę nadmienić: -położenie izolacji wodnej w miejscu kabiny prysznicowej i wanny. -wzmocnienie tarakoty poprzez położenie siatki Kontakt z firmą jest bez zastrzeżeń, oraz informacja o postępach prac w mieszkaniu. Życzę sobie więcej takich firm na Warszawskim rynku."

Andrzej T. - Warszawa

"It is with great pleasure that I write a letter of thank you to you and your crew. The work you performed for me was outstanding and I would not hesitate to contact you for any project in the future. In this business, particularly as the homeowner/builder, it is often difficult to find a contractor that is as good as he or she claims to be. From our initial consultation to the finish you came through on everything you said you would in a timely fashion with good quality of workmanship and a very positive attitude that is well beyond the industry standard. I cannot thank you enough. I look forward to future ventures and wish you and your crew the best!"

Joe Marrone - St. Paul, MN